Щоб стояли в кожній хаті! Наземні СЕС легалізовано до 2030 року!

Щоб стояли в кожній хаті! Наземні СЕС легалізовано до 2030 року!

Верховна Рада прийняла законопроект, який відміняє дію закону 8449-д

На зв`язку Енергосейв і в нас є дві новини. Почнемо з хорошої:

Врешті решт, здоровий глузд переміг і Верховна Рада відмінила заборону на встановлення наземних СЕС для домогосподарств. Законопроект під номером № 10357 – це те, чого чекали споживачі, потенційні власники сонячних електростанцій, працівники малого та середнього бізнесу, які задіяні у галузі сонячних технологій.

Законопроект «розв’язав руки» бажаючим побудувати СЕС на своїй землі та підключити її до загальної мережі.

Дозволяє підключати наземні СЕС до «Зеленого тарифу»

Встановлює максимальну потужність домашніх СЕС до 30 кВт.

І це не всі позитивні зміни законопроекту 10357.

Ось що думає з цього приводу Андрій Зінченко, учасник Спілки активних споживачів та співзасновник Greencubator:

«— Сьогодні важливий день не лише тому, що спільнота активних споживачів та проз’юмерів добилась відміни шкідливої для розподіленої генерації «Правки 24».

Коли 8800  домогосподарств у державі інвестує в генерацію місцевих мереж 180 млн євро, а влада робить все, щоб цьому завадити, то починаєш розуміти всіх тих, хто скептично відноситься до «Зеленого тарифу». Але рішення Верховної Ради показує те, що політики можуть прислухатись не лише до лобістів великих компаній, але й до організованих груп громадян. Саме так, спільними зусиллями, малі учасники ринку повинні відстоювати власні інтереси та доносити свою позицію до політичних діячів.»

Що до другої новини, то вона мотиваційна і зовсім не погана: тож, якщо ви маєте бажання інвестувати в сонячну електростанцію, то кожен день ви втрачаєте кругленьку суму грошей, яку може принести вам ваша СЕС. Тому не зволікайте, а інвестуйте в сонячну енергетику з нашою допомогою.

Прямо зараз дзвоніть по телефону: 068 153 73 03 і ви отримаєте вигідну ціну на побудову наземної домашньої сонячної електростанції з підключенням до «Зеленого тарифу», підвищенням потужності, та монтажними роботами «під ключ»!

Обратный звонок